Rankiniai Grease Gun Muito Vieno Siurblio Slėgis Maksimali 10000 PSI 10-colių PU žarnos, Auto Remonto ir Tepimo Įrankiai

Rankiniai Grease Gun Muito Vieno Siurblio Slėgis Maksimali 10000 PSI 10-colių PU žarnos, Auto Remonto ir Tepimo Įrankiai

€27.94 €22.35
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: montavimo spenelių tepalas, antgalis, skirtas tepalas ginklą, pistoletas orbeez, pistoletas, muilas pistoletas elektrinis, alyvos siurblio siurbimo, tepalas tepalas, f12, tepalo pistoletas, antgalis, tepalo siurblys.

Tepalo pistoletas yra pagamintas iš aukštos kokybės plieno ir PU.Jis tinka automobilių, sunkvežimių, laivų ir kitų didelių statybos mašinų.

Tai yra rankiniai siurblys, kuris gali būti pakrautas su riebalų ir naudojamų tepimo tepalo detalės transporto priemonėje.Lanksti 10-colių žarna ateina kaip premiją, todėl tepimo sunku pasiekti detalės vėjas.Tepalo pistoletas yra išimama ir patogiai stūmoklį, kad taip pat yra įrengta su oro bleeder valve išlieti oro kišenės.

Į pasekėjas strypo užraktas apsaugo nuo atsitiktinio išleidimo.Ginklą galima trijų pakopų apkrovos naudojant kasetę, siurbimo arba tepalo siurblys.Jis leidžia maksimalus slėgis yra 10000 PSI.

Specifikacija:

Grease gun medžiaga: plienas

Žarnos medžiaga:PU

Tipas:vieną siurbliai

Svoris:1057g

Dėžutės dydis:39cm*14cm*6cm

Flex žarna length26cm(10")

Papildomo metalo lenkimo ilgis:18cm(7")

Rankenos ilgis:32cm(13")

Bendras ilgis:38cm(15")

Maksimalus spaudimas:10000PSI

Pakuotė:

1 x Grease gun

1 x 10" flex žarna

1 x Papildomo metalo lenkimo

1 x montavimo Tepalas jungtis

  • Elemento Tipas: Tepalas Ginklai

5

Hello, I received the grease pump I thank you and all your team for the good running of the Delivery Thank you well to you Georges.

5

x