K&F Sąvoka 2in1 ND+CPL Filtras Ne"X"spot Fader Variable ND Filtras+Apskrito Polarizing Filter 67mm 72mm 77mm 82mm vaizdo Kameros Objektyvas

K&F Sąvoka 2in1 ND+CPL Filtras Ne"X"spot Fader Variable ND Filtras+Apskrito Polarizing Filter 67mm 72mm 77mm 82mm vaizdo Kameros Objektyvas

€73.04 €65.74
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: blykste yongnuo, benro filtro laikiklis, k f koncepcija, fader potenciometras, tianya nd, Filtras 58mm, kf koncepcijos 46, aero filtras, cz ausies, polarizing filter iy.

Produkto Aprašymas:

【ND & CPL filtras 2 in 1】Vienas filtras yra ND ir CPL filtras funkcijų, jis gali ne tik sumažinti šviesos patenka į objektyvą, bet taip pat patamsinti dangų, valdyti aptariant pačiu metu. 【Ne "X" kryžiaus nuotraukų】atsisveikinti su "X" ant kryžiaus atvaizdų, K&F panaudoti pažangiausius technologijų, kaip jūs ketinate atsisveikinti su šiuo dažna problema, susijusi su plataus kampo objektyvais ir variable ND filtrai. 【Medžiagos】pateikė baigė profesinę optiniai stiklai, daugiasluoksnė danga, leidžia tik 0.5% šviesos pralaidumas ir vandeniui, atsparus įbrėžimams, kuris galėtų apsaugoti savo vertinami objektyvas. 【Filtras Kadrų】Filtrų Rėmai pagaminti iš aliuminio lydinio, dantytas dizainas krašto rėmo leidžia lengvai įdiegti.Yra 5 balais nuo Min iki ND32 ant rėmo, Jis yra patogus jums tikrai ND filtras sustoja. 【Pastaba】Šis Filtras yra suderinamas su visais 72mm lęšius.Prašome patikrinti, ar jūsų fotoaparato objektyvo sriegio dydis(paprastai žymima kažkur ant objektyvo barelį arba spausdinta po objektyvo dangtelis), prieš užsakant.Skaičius yra visada prieš "ø" (skersmuo) simbolis.

  • ND Filtras: ND2-32 Ne"X"vietoje
  • Pakuotė: Taip
  • Prekės Pavadinimas: K&F KONCEPCIJA
  • Tipas: 2in1 CPL+ND
  • Modelio Numeris: TP+CPL filtras

5

Отлично

5

Fast delivery. Unfortunately no manual for use turning to filter for ND intensity. I can also not find on www.kfconcept.com.

5

Thanks for the shipping, very good product, I am very pleased with the purchase and very fast.-Greetings

5

Happy for the filter, other This say of the quality, now it remains to test it

5

thanks for the great service and quality of the order