G2 TT Užraktas App "Bluetooth Smart wifi Adapteris Vartai Parama "Amazon" Alexa/ "Google" pradinis Garsiakalbis TTlock APP Užraktas

G2 TT Užraktas App "Bluetooth Smart wifi Adapteris Vartai Parama "Amazon" Alexa/ "Google" pradinis Garsiakalbis TTlock APP Užraktas

€20.54
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: aquara temperatūra, neo z banga, darbo alexa garsiakalbis, "bluetooth" garsiakalbis, užrakto ttlock, ws vartai, programuotojas alexa, sonoff fob, aqara vartai, alaus Lašinamas Dėklas.

G2 WiFi gatway

1, Kai savo "bluetooth" jungtis prie wifi vartai, TTlock app sąsajos parodys žalią mygtuką, galite paspausti jį atrakinti duris nuotoliniu būdu per wifi. 2, galite nuotoliniu būdu keisti naudotojų slaptažodžius; 3, Jūs galite nuotoliniu būdu patikrinti, durų atidarymo rąstų.

Dydis:

TTlock APP Sąsaja:

Galite pree žalią mygtuką atrakinti duris nuotoliniu būdu per wifi.

Ištrinti slaptažodžius remtely:

Pavyzdžiui, jūs iš verslo, o jūsų Nuomininkas nusprendė perkelti, tada jūs galite remtoely ištrinti savo slaptažodį.Tada jis negali atrakinti durų, bet daugiau.

Realaus laiko duris atrakinti pranešimas

Į TTlock app bus realaus laiko stumti duris atrakinti pranešimo ir jūs galite nuotoliniu būdu patikrinti, ar rąstų.

Realios Nuotraukos:

FQA

1, Apie laivybos

We will ship pakuotės pagal laivybos taip, kaip jums pasirinkti.Jei jums reikia greičiau arba pigiau laivybos būdas, prašome susisiekti su mumis prieš jūsų užsakymą.

2, Apie mokesčių

Mokesčių turėtų būti jūsų pusėje.Laivybos išlaidų vertė neapima mokesčių.Prašome kreiptis į šiek tiek žinių apie savo šalies importo mokesčių.Tada mes galime bendradarbiauti su jumis, kad atlikti muitinės formalumus.

3, Apie garantija

Visi produktai turi 3 metų garantija.Kai jūs turite paketą, patikrinkite, ar pakuotėje yra gerai supakuoti, ar ne.Jei pakuotė pažeista, prašome imtis foto išsaugoti kaip įrodymas.Jei produktas negali dirbti normaliai, prašome susisiekti su mumis pirma, mes padarysime viską, kad išsaugoti jums problemų.Whatsapp: +8618188372775 Prašome atkreipti dėmesį, atidaryti ginčų negali išspręsti problemos.

4, Apie atsiliepimus

Jei produktas darbą paprastai ir jums patinka tai, prašome palikti mums, 5-žvaigždučių atsiliepimų.Jei yra tam tikra problema produkto, prašome susisiekti su mumis pirma, geriau, nei palikti neigiamą tiesiogiai.Komunikacijos yra geriausias būdas išspręsti problemą.

  • Modelio Numeris: G2

5

As expected