CACAZI Savarankiškai Varomų Belaidžio Vandeniui Doorbell Ne Baterija JAV, ES, UK Plug Smart Durų Skambutį Bell Varpeliais 1 2 Mygtukas 1 2 Imtuvas

CACAZI Savarankiškai Varomų Belaidžio Vandeniui Doorbell Ne Baterija JAV, ES, UK Plug Smart Durų Skambutį Bell Varpeliais 1 2 Mygtukas 1 2 Imtuvas

€13.46 €6.73
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
 • Žymos: zmodo smart doorbell, belaidžio doorbel, bell wireless, kabelio durų varpelis, bevielį durų skambutį su ne baterija, durų bell mygtukas bronzos, bell durų belaidžio, digital smart termometru, ifttt jutiklis, doorbell uk.

Apie po pardavimo teikiamas paslaugas doorbell

1.CACAZI yra mūsų pačių markės, turi didelę gamyklą, mes paramos dropshipping ir didmeninės! 2.Pažadame vienerių metų garantija ir pakeitimo, puikus aptarnavimas po pardavimo, prašome būti tikri, kad. 3.Jei jums kyla susisiekimo problemų, prašome susisiekti su mumis iš anksto, mes padarysime viską, kad išspręsti šią problemą už jus.

Savarankiškai varomų siųstuvas

Vietoj to, naudojant baterija, mygtuką paverčia kinetinę energiją į elektros energiją ir siunčia signalą, kai yra paspaudžiamas;nesijaudinkite, jei baterijos energijos, todėl nepraleiskite svarbių lankytojų.

Power off memory funkcija ir anti - trukdžių funkcija

Mes naudojame naują skaitmeninės grandinės įtaisas,po to, kai yra išjungtas,prisiminti muzikos rinkinį prieš,nereikia nustatyti muzikos, dar kartą; Kaimynai " skambučius nereikia kištis į mūsų skambučius.

Garsas ir muzika

5 garsumo lygiai, 0-110db,60 melodijos Vardinė įtampa: AC 110-240V, 50-60Hz

150 metrų gauna atstumas

1.Gaunančioji atstumas gali turėti įtakos aplinkai ar kliūčių 2.Mygtuką, negali būti pateikti dėl geležies duris, kurios bus apsaugoti signalą.Mes rekomenduojame, kad mygtukas būti šalia geležies duris. 3.Be to, imtuvas neturi būti šalia mikrobangų ar radijo, kurios trukdytų signalas.

Kelis mygtukus ir kelis imtuvus

Galite naudoti 6 mygtukai už durų tuo pačiu metu, patalpų imtuvai gali naudoti kelis imtuvus, tuo pačiu metu, įvairių derinių, kad atitiktų jūsų poreikius.

Keli mygtukai atskirti skirtingų melodijų

Su dviem ar daugiau mygtukų, galima nustatyti skirtingus skambėjimo signalus į imtuvą atskirti klientų, atvykstančių iš įvairių vietų.

Atsparus Vandeniui Siųstuvas

Siųstuvas gali dirbti normaliai sniego ar aukštos temperatūros aplinkoje, atspari vandeniui ir dulkėms.

Imtuvo parametrai

Vardinė įtampa: AC 110~ 240V ,50-60Hz Darbinis dažnis: 433MHz Prieinami įvairių žvakės, JAV/ES/JK Prijungti ir AS adapteriai, tinkantys daugeliui šalių.

Įrengimas ir naudojimas

Įjunkite imtuvą į elektros lizdą, ir siųstuvas gali naudoti pateiktą juostelę pridėti jį prie durų arba įsukite jį į sieną.

Jei jūs gaunate į durų skambutį, gali tinkamai neveikti, kaip išspręsti?

1.Pabandykite porą skambinti.Kaip pora?Porą būdas: Paspauskite ir palaikykite garsumo imtuvo mygtuką maždaug 5 sekundes (įjungta šviesa), išleidimo garsumo mygtuką, tada paspauskite siųstuvas iš karto, signalas yra sėkmingai suporuotas. 2.Jeigu minėti metodai negali būti išspręsta, prašome susisiekti su mumis.Mes turime profesionalių technikai išspręsti jūsų problemas.

Jei norite pakeisti skambėjimo toną, arba, jei norite nustatyti skirtingus skambėjimo signalus skirtingų siųstuvų, kaip jūs juos?

Įjunkite imtuvą į elektros lizdą,paspauskite imtuvo muzikos sureguliuokite į mėgstamus muzikos skambėjimo toną, paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką, kol, Kai įjungta šviesa, paspauskite siųstuvas du kartus, iš karto, ir muzika yra užrakinta sėkmingai.

 • melodijos: 60 muziką 0-110DB
 • Imtuvų Vardinė įtampa: AC 110V-240V
 • Modelio Numeris: FA50
 • Sertifikavimo: FCC
 • Maitinimo Šaltinis: Savaeigis
 • Skambinti Tipas: Belaidžio
 • Gavimo atstumas: 150M Nuotolinio (atviroje vietovėje)
 • Naudoti Patalpose: Namų biuro villa ligoninės, mokyklos, gamyklos
 • Tipas: Skambučius
 • Atsparus vandeniui: Taip
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Siųstuvo baterijos: Ne baterija reikia Save Powered
 • Prekės Pavadinimas: CACAZI
 • Kištuko Tipas: MUMS/ES/JK Plug AS adapteris