Automobilių Mašinos Turbokompresorius Ekonomaizeris Kuro Taupymo Naftos Akceleratoriaus Pagerinti Oro-kuro Santykis Automobilių accessoris

Automobilių Mašinos Turbokompresorius Ekonomaizeris Kuro Taupymo Naftos Akceleratoriaus Pagerinti Oro-kuro Santykis Automobilių accessoris

€12.75 €11.23
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: "pasidaryk pats" turbo įkroviklis, kia degalų taupymą, kroviklis turbo, plačios oro kuro "pasidaryk pats", gt35 turbo, ht12 turbo, ekonomika kuro, plačios oro kuro balta, turbo, pajero turbo įkroviklis.

Produkto Pavadinimas: Auto Mašinų Turbina ir Kuro Greitintuvo Oro Įsiurbimo Pagerėjo Droselio Automobilio Modelio Tinka 1.5/1.6/1.8/ 2.0 biudžeto Įvykdymo patvirtinimo

Parametrai:

1. Dydis: 1.5-1.6 iškrova, naudojant 54-59mm 1.8~2.0 išleidimas naudojant 60-65mm

2. Medžiaga: Nerūdijantis plienas

3. Diegimo instrukcijos: įdiegti vieną automobilį su įrengtu 1,5 L arba mažiau.

įdiegti dviejų automobilių su 1.8 L įvykdymo ir aukščiau

Prašome atkreipti dėmesį, perkant:

Japonų ir vokiečių serijos:

2.5 L keturių cilindrų dažniausiai naudojamas specifikacijos 60-65mm; 2.5 L šešių cilindrų bendrąsias specifikacijas, 67-72mm; 3.0 L 4.0 L su tradiciniais 73-78mm

Korėjos automobilių 2.0 L plačiai naudojamos specifikacijos 60-65mm, 1.4 šie dažniausiai naudojamas specifikacijos 41-46mm / 48-53mm

Pirmiau, nes nuoroda, kai įdiegta, geriausia matuoti oro filtras įleidimo vamzdžio skersmuo turi viršenybę.

Sąrašas:

Turbokompresoriaus Ekonomaizeris*1

Produkto Savybės:

1. Pagerinti oro kuro santykis

Sūkuriai sukasi sūkurys greitai stumiama į cilindrą, vis momentinis įsiurbimo slėgis ir deguonies kiekis ore, siekiant visiškai degimo, taip pasiekiant maksimalų degimo efektas su mažiau kuro.Siekiant pagerinti oro kuro santykis.50 valstijų naudoti testus, maksimali degimo santykis padidėjo 25%.

2. Patobulintas maitinimo

Tas pats principas yra stiprinti puikus mišinio kuro ir oro, kad kuro dalelių labiau rafinuotas.Greitai besisukančiu degimo režimas, didinti variklio galią, sumažinti beldžiasi reiškinys.Pasak bandymų, pasaulio institucija, degimo greitis degimo kameros gali būti padidintas iki 80%, variklio galia gali būti padidinta 40%.

3. Sumažinti taršą

Kaip oro kuro santykis yra labai padidintas, anglies monoksido (HC) ir anglies monoksido (CO), gaminamas neišsamus degimo yra kontroliuojama.Todėl jis turi didelį poveikį užkirsti kelią oro tarša

4. Sumažinti triukšmo

Šis produktas yra statinis pagal gamybos besisukantis oro srautas, nėra triukšmo.Dėl visiško degimo ir galios didinimo, tai, be abejo, keisti važiavimo valstybės variklio.Triukšmas yra akivaizdžiai sumažinta, ir važiuoti yra patogiau.

5. Pratęsiant transporto priemonės gyvenimas

Deginimas yra pilnas ir anglies kaupimosi cilindre yra labai sumažintas.Stūmoklių, stūmoklių žiedai ir darbo dėvisi cilindras yra mažesnis, ir techninės priežiūros ciklą galima pailginti be to, pratęsdamas variklio eksploatavimo laiką ir sumažinti gedimo elektros energijos perdavimo sistemos.

6. Pagerinti stabdymo jėga ir indukcija

Sauga.Gerinti indukcijos, kad garintuvas ir TBI variklio gali atnešti poveikis MPI.

7. Gerinti pradinė turto

Šaltas automobilis, pradėti daugiau sklandžiai žiemą, naudoti oro kondicionavimo sistema galia vasarą, ne mažiau.

8. Saugus ir nekenksmingas saugos ir taršos nemokamai

Pridėti naują storm galia paspartinti kuro ekonomaizeris, nereikia keisti struktūrą, variklio ir kėbulo, nekenkia varikliui nekenkia originalaus transporto priemonės, alyvos grandinės ir kiti priedai, nesukels jokių viešosios tvarkos trikdymo.

Dažnai Užduodami Klausimai:

1, Dydžio nežinau, kiek?

Gerbiami: Dėl automobilių modelių yra ir daugiau, kiekvienas automobilis yra įvairių dydžių, skirtingų modelių įvairių modelių, pagamintų pagal sklendės, oro filtrų surinkimo, išmetimo vamzdis, įsiurbimo vamzdžio dydis yra skirtingas, Pirmąją priemonę, dydį, montavimas ir tada pasirinkite atitinkamą kuro ūkio įrengimas.

2, Kur įdiegta?

Yra du įrenginio funkcijos: vienas sklendės, oro filtras asamblėjos įdiegta į kiekvieną (žr. fizinio montavimo schema.) Antra: išmetimo duslintuvo išmetimo vamzdis, sumontuotas už kiekvieną (dėl skirtingų dizaino duslintuvo bus sumontuoti per dvi-tris).

3, Į lapai bus ne patenka į cilindrą?

Numeris: medžiagos, naudojami visi mūsų produktai yra pagaminti iš importuotų mažaanglio plieno 316 Titano peilių yra suvirinti plieno peilių nebus vairuoti ir peiliai turi tam tikru kampu, kad būtų pakeisti kryptį, oro įsiurbimo, siekiant padidinti galią, Visi ašmenų suvirinimo mašinas, naudojamas siekiant užtikrinti, kad kokybės suvirinimo ir stabilus, nebus lapai rudenį į cilindrą situacija!

4, Pakrautas bus eiti laisvi?

Priemonė, vidinis skersmuo akceleratoriaus ir vidinis skersmuo oro filtro asamblėjos Pasirinkti tinkamas kuras ekonomaizeris įdiegti produkto pati su lanksčia, 5mm dydžio intervalą, galima tvirtai įstrigo karbiuratoriaus ir oro filtro surinkimas, produktų diržas yra "U" shrapnel, galite "U"-formos shrapnel išorę su partijos perkelti iš sugauti droselio (žr. sklendės montavimo schema).

5, Įrengtas tikrai turi reikšmę?

Prieš ir po įrengimo palyginimas: Prieš įrengimas: paleisti variklio, stebėti automobilio:

  • Prekės Pavadinimas: cacoonlisteo
  • Modelio Numeris: /
  • Medžiaga: Nerūdijančio Plieno