623ZZ Guolis ABEC-5 10VNT 3x10x4 mm - Vietos Sandėlyje, Pristatymo

623ZZ Guolis ABEC-5 10VNT 3x10x4 mm - Vietos Sandėlyje, Pristatymo

€5.74 €5.34
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: 5205 guolis, 623 guolis, abec9 riedlentė, 623zz guolis, 623zz, 624zz, 3x10x4, sandėlyje, uk sandėlyje, 12v saugiklio laikiklį.

Miniatiūriniai Guolių Savybes

Miniatiūriniai Guoliai gali išlaikyti, kai ašinė apkrova bet kuria kryptimi, taip pat radialinės apkrovos, Ir du trasa skerspjūviai yra paprasta apskrito lankai, kuriuos galima labai tiksliai baigė taigi, guoliai turi žemo trinties ir labai mažai triukšmo ar vibracijos.Kelių skirtingų narve dizaino yra su skirtingomis charakteristikomis ir pasirinkimas priklauso nuo individualių programą.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS (metrinė):

Modelis: 623-ZZ Vidinės (d): 3 mm Išorinio (D): 10 mm Plotis (B): 4 mm Svoris (g): 1.53 g Reitingas: ABEC-5 Medžiaga: Chromo Plieno 52100 Viršelis: 2 Shield Kiekis: 1 Lotas = 10 Vnt.

Tai Laikan

Standartinis Tipas: rutulinis guolis sudaro išorinis ir vidinis žiedas, rutuliai, ruonių ir laikiklis.Atviro tipo bus ne antspaudas, Flanšinis tipo, su flanšu pusėje.

Tai Guolio Dangtis

Palyginti su atviro tipo, ekranuotas ir uždarųjų guolių tipai, geriau apsaugoti nuo užteršimo ir tepalo nuotėkio.Jie atrenkami pagal programos tipą ir aplinkai.Tai yra ZZ dvigubai skydai.

Šis Guolių Tepimas

Vienas iš svarbiausių elementų, reikalingų veiksmingai funkcija guolių tvarka yra teisinga tepti.Tepalo atskiria metalinis guolis paviršių, ir tokiu būdu sumažina trintį, apsaugo plieno dalys ir veikia kaip papildomas barjeras prieš atvykstant ligų, ar priemaišų į guolius.

Šis Guolis Narve

Fiksatorius laikyti kamuoliukus atskirti ir tolygiai.Laikiklis tipai yra nustatyti remiantis guolio dydis, bet gali būti atrenkami remiantis reikalaujama rezultatų.Jis pagamintas iš Nailono PA66 Narve.

Šis Guolis Medžiaga

Labiausiai paplitusi medžiaga, naudojama gaminti atsparumas apkrovai komponentų ritininiai guoliai yra 52100 chromo plieno (guolių plieno).Šie komponentai yra guoliai, vidinio ir išorinio, žiedai, rutuliukai ir volai.Cheminė sudėtis: šis plienas turi didelį anglies dioksido ir apie 1,5% chromo kiekis.Naudojant kontroliuojamas apdorojimo ir terminio apdorojimo metodai gatavas guolis komponentai turi didelės jėgos atsispirti krekingo ir kieto paviršiaus atsispirti sluoksnius geležinkelių susisiekti nuovargis.Tipiškas paviršiaus kietumas guolių komponentai, pagaminti iš šios medžiagos, svyruoja nuo 60 - 64 dėl Rockwell kietumo C skalė (Rc).

Šis Guolių Rutuliukai

Dėl to paprastai labai mažas susisiekti plotas kamuolys guoliai turi mažiau trinties pasipriešinimą ir yra labiau tinka didelės spartos programas.Tai padaryta 52100 chromo plieno.

Šis Guolis Šalinimas

Sąvoka "leidimas" yra trumpai aprašyta, kaip atstumas, kad atraminės gali judėti lyginant su kiekviena kita fizinės kraštutinumų.KN (C0) "normalus" patvirtinimo Šis atstumas grupė yra apibrėžiama kaip standartas.Taigi KN nėra pažymėta ant guolių.Istoriškai standarto patvirtinimo buvo paskirta "C0".C2 patvirtinimo asortimentą mažesnių nei KN C3 patvirtinimo diapazonas didesnis nei KN

Šis Guolis Klasės

Vykdomosios standartas: GB/T 307.1-2005 Riedėjimo guoliai Radialinių guolių Tolerancijos

DAUGIAU GUOLIAI IŠSAMIAI

ATSILIEPIMŲ & MŪSŲ PASLAUGOS

  • Modelio Numeris: 623zz
  • Prekės Pavadinimas: FUSHIBEARING
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Medžiaga: Guolių Plieno