2 ML 50% TBS Odos Žievelės Kit Pašalina Odos Žymės, Amžiaus Dėmės, Apgamai ir dar Daugiau! Nemokamas Pristatymas

2 ML 50% TBS Odos Žievelės Kit Pašalina Odos Žymės, Amžiaus Dėmės, Apgamai ir dar Daugiau! Nemokamas Pristatymas

€38.55 €34.70
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: daugiau uptempo, odos žymeklį šalinimo kit apžvalga, įprastą odos priežiūros paketas, birillian odos priežiūra, 150 masto, led wal, ponas, žievelės, aurora kryžius, veido rinkinys.

DYDIS: 2ML

50% TBS Namo Odos Žievelės Rūgštis

Mūsų Medicinos lygio TBS Žieves yra puikus pašalinti:

spuogų randus

amžiaus dėmių

randai

manikiūras.beautiful

kepenų dėmių

saulės pažeistą odą

baltos dėmės

hormonų kaukė

didelis poras

saulės dėmės

spuogų

hiper pigmentacijos

freckling

bendra karpos

baudos linijos

pleiskanojanti oda

varnų pėdų

lūpų raukšles tatuiruotės @ (50-100% TBS)

50% TBS Namo Odos Žievelės Rinkinys

50% TBS yra giliai žievelės didžiosios pašalinti Amžiaus Dėmių, Apgamai, Baltų Dėmių ir daug daugiau.Mes taip pat turime kitos procentai prieinama !TBS gali būti naudojamas gydyti.Strijų, Apgamai, Baltų Dėmių, Tatuiruočių, Spuogų Randus, Amžiaus Dėmės, Randai, Apgamai, Bendra Karpos Ir Dar Daugiau!

Visi mūsų TBS Namo Odos Žievelės Rinkiniai yra vandens pagrindu, todėl, kad jums gali susilpninti visus mūsų sprendimus su distiliuotu vandeniu, kad geriausiai atitiktų jūsų odos tipą ir poreikius.TBS rūgštis yra toks revoliucinis at-home produktas, kuris yra galinti pašalinti ir sumažinti iki randai, tatuiruotės ir tvirtinimo daug bendra odos būklė.Vartotojai TBS buvo malonu su rezultatais.

Tik viena naudoti TBS Namo Odos Žievelės (10-15%) labai pagerina inkštirų.Cheminės žievelės nuostabiai skrenda toli išorinis odos sluoksnis, kuris yra atsakingas už išlaikyti užblokuotas infekcija poras.TBS rūgštis gali šalinti šį užsikimšimas, todėl verčia infekcija palikti ir poras pradėti gijimo.Įsivaizduokite, kad graži oda-per trumpą laiką.

TBS Namo Odos Žievelės Rūgšties ( 25% ) yra puikus mažėja gylis ir dydis raukšles ir lūpų raukšles.Į TBS rūgšties cheminės žievelės net neleidžia lūpų galimybę patekti.

Į TBS rūgšties žievelės yra vienas aukso standartus, kurie gali būti naudojami gydyti įvairias odos ligas.Yra keletas skirtingų koncentracijų, kurie gali būti naudojami.Didesnė koncentracija mūsų TBS rūgštį gilesniuose odos žievelės. (Tai Žievelės Rinkinys yra 50% TBS)

Kai naudojamas tinkamas būdas TBS rūgšties žievelės gamina pagerinti elastino ir kolageno lygį, odos.

Priklausomai nuo to, suma laiko, kad jums palikti apie cheminės žievelės lemia jūsų suma, atkūrimo metu.Kai kurie žmonės, kurie atlieka giliai žievelės (50% rūgšties) gali reikalauti savaitę atkūrimo.Kiti gali tikėtis tik atrodo, kad saulė sudegė oda per kelias dienas.

Šios Cheminės Žievelės yra įrodyta, saugus naudoti ant visų odos tipų ir spalvų.Kas žievelės rinkinys suteikia viską, ko reikia profesionalios odos žievelės, kurie gali būti atliekamas namuose.Rinkinyje taip pat pateikiama išsami do-it-yourself instrukcijas, kad yra lengvai sekti.Tik su viena paprasta namų žievelės gydymo, jūs galite turėti gražus, jaunesni ieško odos.

Nereikia išleisti iki $1500 už vieną gydymo metu gydytojo tarnyba, kai jūs galite padaryti tai patys su mūsų 50% TBS Namo Odos Žievelės Rūgšties.Praskiedžiama iki norimo stiprumo (10% šviesos žievelės, 25% vidutinės žievelės, 50% labai gilus odos žievelės & 50-100%.)

  • Lytis: Unisex
  • NET WT: 2ml
  • Elemento Tipas: Nustatyti
  • Naudoti: Įstaiga
  • Komponentas: TBS

5

very good