Wacky Races 16 bitų MD Žaidimo Kortelės Su Mažmeninės Langelyje Sega Mega Drive/ Genesis

Wacky Races 16 bitų MD Žaidimo Kortelės Su Mažmeninės Langelyje Sega Mega Drive/ Genesis

€12.00 €6.00
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: 8 bitų dėžutę, mega drive 4, lauke sega, 13BB, mini sega megadrive, vazn, Sega, mega drive everdrive x7, rasė metalinė dėžutė, flakono dangtelį.

1. Dauguma mūsų žaidimas yra nemokamas regione, bet kai žaidimas turi du rūšies regione versiją galite pasirinkti (PAL-ES,NTSC-JAV).Jei mes išsiųsti vieną, kad negali dirbti savo žaidimą, žaidėjas, prašome palikti mums pranešimą apie regioną savo žaidimą žaidėjas priklauso.E.g. "Mano žaidimas, žaidėjas paramos PAL-ES žaidimas" ar "Mano žaidimas, žaidėjas parama NTSC-JAV žaidimas", arba "Mano žaidimas player yra nemokama regione.Jei jūs neturite palikti pranešimą panašaus į tai, mes neatsakome už dėl to klaida, kad mes išsiųsti negerai regione versija. 2. Lipdukas gali būti įvairių, kaip reklamuoti aprašyti , jei jums reikia, pats lipdukas, kaip reklamuoti, prašome palikti mums pranešimą kai užsakymo.Lipdukas gali būti pritaikytas.

  • Modelio Numeris: 16 bit
  • Prekės Pavadinimas: BIGKID
  • Suderinamos Prekės/Modelis: NĖRA

4

Never answers messages, it takes time to send the items, and the worst thing is that from a purchase of several games they didn't arrive 2, and aliexpress only reimbursed me 1.