25CM Lėlių Spragtukas "Kareiviai Puošyba Medinis Piratų Kapitonas karinio jūrų Laivyno "Spragtukas" Lėlių Kareivis Kalėdų Dovana Apdaila

25CM Lėlių Spragtukas "Kareiviai Puošyba Medinis Piratų Kapitonas karinio jūrų Laivyno "Spragtukas" Lėlių Kareivis Kalėdų Dovana Apdaila

€14.69 €8.51
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: ryšiai papuošalai, 3 velykų apdaila, dekoro "spragtukas", dvasios magija, priedų piratų, Romėnų, riešutų krekingo medienos, ornamentas medžio ornamentu, butelis lėlės namas, medinis užrašas šeimos.

Kulka Taškų:

1、Su bet kuriuo papuošalai Kalėdų tema."Spragtukas" yra puikus aksesuaras namuose ar biure atostogų sezono metu.Ši piratų kapitonas karinio jūrų Laivyno "Spragtukas" yra puikus priedas prie bet kokios Kalėdų dekoro tema ir tikrai atneš Kalėdų dvasia jūsų namuose.

2、Puikus Dizainas: Ši tradicinė piratų kapitonas, karinio jūrų Laivyno "Spragtukas", bus tikrai atneš Kalėdų cheers ir kur jis yra.

3、Puikus Dydis: Šis "spragtukas" yra 10 colių didelės ir apima 3 cm x 3 cm.Tai ideali vieta bet kur namuose, iš darbalaukio į lentynas, stalviršiai, ir kt.!Jūs galite mėgautis šį spragtukas " bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, namuose arba biure.

4、Pridėti Magija: Naudoti šią gražią spragtukas pridėti savo Kalėdinė dekoracija.Sukurti Kalėdų cheers jūsų namuose, gražiai dekoruoti, ir ilgalaikis naudojimas.

5、Dizainas Šaltinis: "spragtukas", perduodama patrona Europoje.Unikalus stilius yra drąsą, teigiamai į priekį, ir tai geras, atneša jums laimę.

Savybės:

1. Su bet papuošalai Kalėdų tema."Spragtukas" yra puikus aksesuaras namuose ar biure atostogų sezono metu.Ši piratų kapitonas karinio jūrų Laivyno "Spragtukas" yra puikus priedas prie bet kokios Kalėdų dekoro tema ir tikrai atneš Kalėdų dvasia jūsų namuose.

2. Puikus Dizainas: Ši tradicinė piratų kapitonas, karinio jūrų Laivyno "Spragtukas", bus tikrai atneš Kalėdų cheers ir kur jis yra.

3. Puikus Dydis: Šis "spragtukas" yra 10 colių didelės ir apima 3 cm x 3 cm.Tai ideali vieta bet kur namuose, iš darbalaukio į lentynas, stalviršiai, ir kt.!Jūs galite mėgautis šį spragtukas " bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, namuose arba biure.

4. Pridėti Magija: Naudoti šią gražią spragtukas pridėti savo Kalėdinė dekoracija.Sukurti Kalėdų cheers jūsų namuose, gražiai dekoruoti, ir ilgalaikis naudojimas.

5. Dizainas Šaltinis: "spragtukas", perduodama patrona Europoje.Unikalus stilius yra drąsą, teigiamai į priekį, ir tai geras, atneša jums laimę.

Parametrai:

Medžiagos: mediniai medžiaga

Spalva: spalvotas

Dydis: apie 9*8*25cm/3.54*3.15*9.84 į

Įpakavimas: dėžutės

Sąrašas:

1*Piratų/Kapitonas/Navy Policijos Spragtukas " Lėlių

  • Stilius: Amerikietiško Stiliaus
  • Medžiaga: Mediena
  • Temos: žmonės
  • Yra Protingas Prietaisas: No
  • Kilmės: KN(Kilmės)

5

Great Nutcracker! Came in whole. Worthy replenishment of the collection. I advise the seller!

5

Very nice hazelnut break, not very big