2020 NAUJAS 3D Spausdinimas, 3D Spausdintuvas Menų Pen Priėmimo Doodle Menai, Amatai, USB Kabelis geriausia pardavimo

2020 NAUJAS 3D Spausdinimas, 3D Spausdintuvas Menų Pen Priėmimo Doodle Menai, Amatai, USB Kabelis geriausia pardavimo

€8.14 €4.07
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: mazda 3 bk paieška, 3d rašiklis, flsun, 3d spausdintuvas, usb laidas spausdintuvo kabel, 70 spausdintuvą, 3d pieštukas, riešutų t8, easythreed peliukas, Geras.

Kroviklis pasikeitė į USB kabelis, todėl mes galime naudoti 3D rašiklis anywhere️️

3D Spausdinimo Pen

Įsivaizdavimas, Kurti Vertę-ar jūs vis dar neramu dėl vaikų, chaotiškas nuotrauką sienos?Parodyti, kad vaikai turi talentą tapyti.Dabar plėtoti vaikų rankas-dėl įgūdžių ir psichikos vystymosi galimybę. 3D spausdinimo pen, leiskite vaikams laimėti starto linijos

Kūrybiškumas - Padėti Vaikams kurti meninius įgūdžius, erdvinį mąstymą, ir gali būti puikus kūrybinis lizdo, kuri užsiima savo mintis, kaip jie sukurti.

Stabilių rezultatų: veiklos yra labiau stabili, Saugos ir nuraminti, bus siekiama, kad vaikas dizainas spalva yra labiau gaivus, išvaizda yra daugiau gražių.Tegul jūsų vaikas patenka į meilės su 3D spausdinimo.

Temperatūros Reguliavimas - Su ekranu, LED ekranas temperatūros reguliavimas.Temperatūra gali būti pakeistas bet kuriuo metu.Jauskitės laisvai keistis medžiagų, nedvejodami jungiklis, atlikite širdies.Reguliuojamas spausdintos medžiagos greičio, vidaus temperatūra spausdinti rašiklį taip pat galima reguliuoti.kontroliuoti temperatūrą galima kontroliuoti aušinimo greitis medžiagos, reikmenys, geresnė 3D stereoskopinis darbai.

Naudojimas - Greitai paleisti ir Įkelti gijų tada pradėkite piešti.Lengva valdyti.Atgal medžiaga: vienas mygtukas medžiagos.Iš medžiagos: spustelėkite ilgai paspauskite iš medžiagos, Dukart spustelėkite automatinio biudžeto įvykdymo patvirtinimo (Tada spustelėkite pristabdyti medžiagos)

Daugiau informacijos apie šį rašiklį taip pat galite peržiūrėti šia Nuoroda:

https://www.youtube.com/watch?v=pDR1pqMlDFo

Ką daryti, jei jums gali nupiešti ką tiksliai, kaip jūs galite įsivaizduoti juos?Kas jei galėtų pakelti savo rašiklio nuo popieriaus ir sukurti realių objektų?

Tai yra viena pirmųjų pasaulyje 3D piešimo rašikliai!

Jis buvo sukurtas taip, kad būtų kompaktiškas ir paprastas naudoti.Jokios programinės įrangos, be kompiuterio.Jūs tiesiog prijunkite jį ir galite pradėti kurti minučių.

Grožio šis rašiklis yra, kaip paprasta yra.Visi žino, kaip naudotis rašikliu, taigi mes sukūrėme 3D spausdinimo pen.Jei galite rašinėti, pėdsakų arba pamojuoti pirštu ore, jūs galite naudoti šį rašiklį sukurti paprasta arba sudėtinga objektus!

Pastaba:

1. Griežtai draudžiama trankyti kitais kietais objektais, su pieštuko galiuką.

2. Griežtai draudžiama įdėti užsienio daiktą į pašarų skylę arba pieštuko galiuką.

3. įranga, skirta sudėtingų elektroninės įrangos, ar ne gauti šlapias

4. Nelieskite pieštuko galiuką ir šildymo dalims, kai naudojamas.

5. Prašome įdėkite jį į saugią vietą po naudojimo, kai vaikas, esančias burnos ar touch žaisti.

6. Prašome perskaityti gaminio instrukciją prieš naudojimą

*LIA medžiagos taip pat yra labai sunku, kai sausa, nes jis turi pranašumą, nes biologiškai ir nesukelia nemalonaus skonio ABS.

Mes esame parduoti OEM Spausdinimo Pen.

#3DPen #3d #pen #iliustruoti #pigūs #readystock #spausdinimo #3dprint

Visi produktų nuotraukos yra tik parodomosios tik tam tikslui, negali 100% vaizduoti tikrasis produktas.Spalvų variacijos, nedideli susiuvimo klausimas ir t. t nėra suformuota kaip negerai ar su defektais elementus.

RM29286041967783129

  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Sertifikavimo: ROHS
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Adapterio Tipas: USB
  • Modelio Numeris: 3D-1