Reguliuojamas Aliuminio Lydinio Mobiliojo Telefono Laikiklį Pasukti Kampu, Dviračių, Kalnų Dviračių Rankenos GPS Mount

Reguliuojamas Aliuminio Lydinio Mobiliojo Telefono Laikiklį Pasukti Kampu, Dviračių, Kalnų Dviračių Rankenos GPS Mount

€7.82 €6.02
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: dviratis automobilių vežėjas, dviračių stovo kablys, automobilių nuoma, dviračių laikiklį, automobilių vilkimo kablys, dviračių automobilio bagažinę, dviračių laikiklį, dviračių automobilio turėtojas, dviratis automobilis vežėjas, dviračių stovas, bicycl stovo.

Kulka Taškų:

1、palaiko įrengimas dviračio rankenos rankenos pabaigos, specialios paskirties.

2、Sukasi bendrą smailiu kampu reguliuoja vaizdo kampas: 360 laipsnių plokštumos sukimas padarinių, ir pakreipti skaitymo kampą, kryptį, gali būti smulkiai reguliuoti ir fiksuoti.Sutirštės sukasi fiksuotojo lazdele pagerinti varžtais efektyvumą varžtą ir greitai reguliuoti teleskopinis išplėtimas apkaba.Jis taip pat vaidina didelį vaidmenį ir saugus mobilusis telefonas atramos.

3、montavimo padėtį mobiliojo telefono laikiklis neblokuoja asortimentą, fizinės veiklos ir regėjimo lauko, yra patogus.Mobilusis telefonas yra įrengta įvairių navigacijos ir jojimo APP programine įranga, ir laikiklis yra profesionalus didelio ekrano kodų lentelėje.

4、mobiliojo telefono laikiklis priima bionic dizaino ir eagle claw bionic dizainas.Telefoną laikykite tvirtai, net jei nelygus kelio paviršiaus, gali būti patikimai pritvirtintas.

5、keturių sąlyčio taškų su mobiliųjų telefonų yra apsauginis mobiliojo telefono pagalvėle pleistras kelią paviršiaus mobiliojo telefono tiesiogiai susisiekti su metalo laikiklis, kuris gali apsaugoti mobilųjį telefoną ir sustiprinti pagalvėle gebėjimas laikiklis neleisti mobiliuoju telefonu, iš jų nukristi.

Parametras:

Pavadinimas: dviračio rankenos telefono turėtojas

Spalva: Juoda

Medžiaga: aliuminio lydinys

Svoris: Apytiksl.90g

Tinka modeliams: dviratis

Montavimo vieta: dviračio rankenos

Tinkamas plotis: Apytiksl.55MM-95MM

Įpakavimas: pakavimo dėžutė; Instrukcija.

Sąrašas:

Dviračių telefono laikiklis*1

  • Talpa (Apkrovos): /
  • Stabdžių Sistema: Kita
  • Dydis: Approx.55MM-95MM
  • Tipas: Automobilių Lentynos
  • Medžiaga: Aliuminio

5

nice phone holder.